Serwis na sprzedaż, więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/portal-kreskowka-pl-8024957983
ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Ciel Phantomhive


Bohaterjap. Shieru Fantomuhaivu. Jest młodym lordem oraz właścicielem wielkiej firmy, która produkuje słodycze i zabawki. Nazywany często psem królowej ze względu na prace, która dla niej wykonuje. Ma za zadanie rozwiązywać zagadki morderstw oraz tajemniczych, ponadnaturalnych spraw, z którymi Scotland Yard nie daje sobie rady. Zawarł pakt z demonem w wieku 10 lat.
Sebastian Michaelis


Bohaterjap. Sebasuchan Mikaerisu. Jego częsta gra słów to Aku made, shitsuji desu kara czyli jestem tylko lokajem, jednak kiedy mówi Akuma de shitsuji desu to oznacza, że jest lokajem i demonem. Od momentu zawarcia paktu jest lokajem, sługą ochroniarzem, kucharzem, nauczycielem. Oczywiście nic za darmo, wszystko to w zamian za dusze chłopca. Wysoki, bardzo przystojny mężczyzna, schludnie ubrany z nienagannymi manierami. Potrafi rozwiązywać zagadki kryminalne xD. Wydawałoby się że demon jest z chłopcem tylko w jednym celu, aby uzyskać jego dusze. Jednak potem okazuje się, iż żywi do niego sympatie wołałby z nim zostać. Sebastian na każdy rozkaz swego pana ma jedna odpowiedz Yes my Lord czyli tak, mój panie.
Madam Red


Bohaterjap. Madamu Reddo. Jest siostrą matki Ciela, wiec i jego ciotką. Prawdziwe jej imię brzmi Angelina Durless. Przeważnie wybiera kolor trefny, czyli czerwień. Jest zatroskana o swojego siostrzenica odkąd zginęli jego rodzice i bardzo go kocha. To pani Grella, który ja uwielbiał za kolor czerwony.. Madame to świetna lekarka, która posiada w własną klinikę w Londynie.
Grell Sutcliff


Bohaterjap. Gureru Satokurifu. Nikt inny jak jeden z shinigamich, bogów śmierci, oraz majordomus Madam Red. Wielbiciel koloru trefnego, czerwieni. Uczucie, którym darzy Sebastiana karze przypuszczać, iż lubi obydwie płcie xD. Zamiast kosy przy boku, nosi zawsze swoją ukochaną piłę mechaniczną. Jak przystoi na porządnego shinigami ma także przy sobie księgę, w której są informacje o ludziach mających zejść z tego świata w najbliższym okresie czasu.
Undertaker


Bohatertl. Grabarz. Legendarny shinobi, jeden z najlepszych xD. Prowadzi swój zakład pogrzebowy, i na ironie świetnie zna się na medycynie. Ma duży zasób wiedzy, która często jest przydatna paniczowi Cielowi. Jednak w zamian za informacje żąda uśmiechu, lub rozśmieszenia go. Potrafi przewidzieć śmierć, i kiedy ona nadejdzie. Zabawny osobnik xD.
Elizabeth Middleford


BohaterAlbo po prostu Lizzy, z pochodzenia arystokratka. Kuzynka i narzeczona naszego Ciela. Warto dodać, że znają się od dzieciństwa, kiedy to razem bawili się. Kocha wszystko, co jest kawaii, czyli słodkie, urocze. Ma fioła na punkcie ozdabiania, dlatego też boi się jej cała załoga domu panicza, łącznie z nim samym xD. Jest bardzo zakochana w Cielu i zrobi wszystko by był szczęśliwy. Bardzo pragnie ujrzeć znowu jego uśmiech.
Bard


Bohaterjap. Barudoroi. Kucharz domu Phantomhive, niestety brak mu talentu do gotowania xD. Stara się biedaczysko jak może, ale gdy się używa dynamitu do gotowania, to konsekwencje sa fatalne. Dzięki niemu i pozostałej trojce jest zabawnie. Aby zrobić mu przyjemność wystarczy powiedzieć do niego kucharzu xD.
Finian


BohaterPoprostu Finny. To ogrodnik domu panicza. Jest w prawdzie fajtłapą ale ma niecodzienne marzenia. Kocha przebywać na dworze, kocha zwierzęta. Jest nadnaturalnie silny i nie potrafi tego kontrolować. Zakochał się w Angeli niewiedząc, kim jest ona naprawdę. Lubi zabawy z Plutem. Pozytywna osoba.
Maylene


Bohaterjap. Meirin. Jest pokojówką domu Phantomhive. Cały czas ma na nosie pęknięte, duże, brzydkie okulary. Jest do nich przywiązana, dostała je od panicza. Wciąż niszczy wszystko, co wpadnie w jej ręce. Pomimo to wnosi uśmiech i jest bardzo przyjazna. Trochę zakochana w Sebastianie. PS. Uwaga! Świetnie strzela xD.
Tanaka


BohaterTo drugi lokaj w domu Phantomhive, nieco niższy stanowiskiem, a i wzrostem tez, bo zwykle występuje w wersji chibi xD Jednak, gdy nabierze sił, na krótko zamienia się w dostojnego staruszka. W wykonywaniu swoich obowiązków jest nienaganny. Non stop biega z zielona herbatą.
William T. Spears


BohaterTo ważny członek, bo szef zarządu shinigamich. Bardzo poważny typ xD. Ma w posiadaniu urządzenie wyglądem bardzo przypominające sekator ogrodowy. To przełożony Grella Sutcliffa.
Lau


BohaterPochodzi z Chin. Zajmuje się nielegalnym handlem opium. Przyjaciel panicza. Często wpada niezapowiedziany, doprowadza tym Ciela do pasji xD. Ma non stop zamknięte oczy. Zawsze wie, o co chodzi xD a właściwie to tylko udaje..Jego towarzyszka to Ranmao.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama